Mutluluk Arzusu Bibliyon etiketiyle raflarda!

Mutluluk Arzusu
Bibliyon etiketiyle raflarda!

Fark Et, Uygula, Değiş ve Değişim Seansları gibi uygulanabilir kitaplarıyla dikkat çeken NLP Uzmanı ve Yaşam Koçu Arzu Bıyıklıoğlu, yeni kitabıyla herkesin peşinde olduğu mutluluk kavramını sorguluyor.

Mutlu olmak için daha güzel olmaya, daha büyük bir eve, daha iyi bir işe, daha fazla paraya, daha iyi bir eşe ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Peki, tüm bunlara ulaştığınızda umduğunuz kadar mutlu olabilecek misiniz?

Mutluluğa ulaşmak için önce kendinizi tanımanız, kendinize güvenmeniz ve ne istediğinize karar vermeniz gerekmez mi?

Arzu Bıyıklıoğlu, ilk gençliğinden bugüne, kendi hayatını ve sorularını da okurla paylaşarak, mutluluğa ulaşmanın, kendimizi tanımanın yollarını açıyor.
“Mutlu olmak için neye ihtiyacın var sorusuna “kendime” diyecek kadar cesursan bu kitapla sana geldim. Şu an elindeyim, ilk sayfayı çevirdiğinde aklında olacağım, son sayfayı bitirdiğinde kalbinde olacağım. Beni bul…” Mutluluk

İnci tanesi, denizin derinliklerinde yosunlarla kaplı istiridyenin içinde biri onu bulana kadar bekler. Ne zaman biri onu bulup temizler ve kapağını açar; işte o zaman inci tanesi ışıldamaya başlar…

Belki de o hep aradığın mutluluk senin denizinin derinliklerinde kullanılmayı bekleyen bir incidir. İçine dipten ve derinden bir dalış yapıp istiridyenin yıllarca birikmiş yosunlarını temizlemeye ve incini kullanmaya ne dersin?

Bu kitapta seninle sohbet etmeye geldim, gelirken de yanımda biraz oyun getirdim.

Çocukların en sevdiği oyun saklambaçtır. En keyifli yeri de saklananı bulduğunda sobelediğin andır. Kendi mutluluğunu sobelemen dileğimle….

Arzu Bıyıklıoğlu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir